Predaj krmiva DISCUS-SINER ROYAL MENU

Sú od profesionálneho chovatela diskusov a svojim zlozenim su na samom vrchole medzi akvaríjnymi krmivami
Granule pod názvom ROYAL MENU boli prioritne vyvíjané pre diskusy, skaláre, divoké odchyty a im podobné, ale zároveň je s nimi vhodné kŕmiť aj ostatné akvárijné rybky,
pretože svojim zložením obsahujúcim bylinky, chia olej, hubu chitake, prebiotiká, probiotiká a ďalšie špeciálne suroviny ( viď kompletné zloženie v prílohe alebo na obaloch) napomáhajú správnemu fungovaniu tráviaceho systému rybky,
čim sa zvyšuje ich imunita. Rybky budu zdravé, krásne vyfarbené a budu mat dlhý život vo vašom akváriu. Tieto granule majú prefesionálne vypracované zloženie, ktoré ich radí na vrchol kŕmiv v súčasnej akvaristike.
Majú široký záber, pretože ich ponúkame v piatich veľkostiach od malého prachu pre plôdik(veľkosť XS) až cez veľkosť S,M,L až po Xl určene pre ryby 15-20cm.

Kompletné plnohodnotné extrudované krmivo detailne zložené tak, aby spĺňalo všetky požiadavky na výživu náročných rýb ako sú terčovce, skaláre, divoké odchyty a podobne. Granule sú ľahko stráviteľné, mäkké, pozvoľne klesajúce, nekalia vodu a nerozpadajú sa. Bez kompromisov vybrané suroviny zabezpečujú optimálny rast, správne pracujúcu tráviacu sústavu, funkčný imunitný systém a výrazné sfarbenie. Tieto atribúty zaručujú rybám zdravý vývoj, spontánnu reprodukciu a dlhovekosť.
Zloženie: hovädzí proteín, krill, múčka z kalamárov, hmyzie proteíny, rybia múčka, raž, ryža, pšenica, múčka z kôrovcov, suš. riasy Chlorella a Spirulina, lososový olej, piv. kvasnice, zeolit, zmes liečivých bylín, huba Shiitake, Chia olej, paprikový pigment, aminokyseliny, prebiotiká, Beta-glucany a mannanoligosacharidy, probiotiká.
Analytické zložky: bielkoviny 49 %, obsah tuku 9 %, anorganická látka 8,2 %, vláknina 2,4 %.
Doplnkové látky/kg: vitamíny: A (3a672a ) 32000 m.j., C (3a300) 240 mg, D3 (3a671) 2400 m.j.; s farbivami; zlúčeniny mikroprvkov: Fe (3b103) 39 mg, Mn (3b502) 49 mg, Zn (3b603) 48 mg; s antioxidantmi.
Kŕmna dávka: Kŕmte viackrát denne, maximálne toľko, koľko ryby spotrebujú do tridsiatich minút. Rybky neprekrmujte. Podľa veľkosti krmiva a druhu rýb je možné kŕmiť rybky od plôdiku až po chovné ryby. Nie je určené na ľudskú spotrebu! SKLADOVAŤ V SUCHU A CHLADE!

 

 

PREDAJCOVIA

                                                                  SLOVENSKO :     https://www.szatakvariumslovakia.sk/c/royal-menu-discus-siner

                             SLOVENSKO, ČESKO, MAĎARSKO :     https://abc-zoo.sk/35-diskusy?id_lang=3&p=2

                                                               FRANCÚZSKO :    https://www.facebook.com/DiscusAmazonie33LaBoutique/

                                                                         DÁNSKO :    https://www.facebook.com/Discusfisk/